Kompendium o Oliwie Virgin Extra

39,00 z Vat

Komendium o oliwie Virgin Extra. Dowiedz się o naturalnym soku z oliwek.

Wysyłka jako plik przez internet.

100 w magazynie

Description

Przedstawione Państwu opracowanie jest prawie kompletną prezentacją tematów związanych z uprawą, zbiorami, wytłaczaniem i opakowaniami oliwy Extra Virgin.

 

Dokument ten, jest dedykowany w pierwszej kolejnosci dla zawodowych sprzedawców jako materiał informacyjno – dydaktyczny o produkcie oraz do celów marketingowych.

Ponadto autor ma nadzieję, że niniejsze opracowanie bedzie przydatne dla wszystkich osób zajmujących się zawodowo gastronomią, dietetyką czy pracowników służby zdrowia.

Dla właścicieli i personelu restauracji, osobom importujących oliwę Extra Virgin do Polski, czy odpowiedzialnych za zakup oliwy do hurtowni, sklepów i ich pracowników.

Powinien dobrze służyć hobbistom czyli prawie zawodowym znawcom oliwy, jak również dla osób codziennie gotujacych w domu dla bliskich i przyjaciół.

Niniejsze kompendium dedykuje w pierwszej kolejności mojemu przyjacielowi, nauczycielowi, znawcy oliwy z oliwek Antoniemu Zakrzewskiemu, i kolejnym pokoleniom aby dbali o dobre imie prawdziwej oliwy Virgin Extra i moim wnukom Juli, Ezekielowi, Miguelowi i Oldze

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kompendium o Oliwie Virgin Extra

39,00 z Vat

100 w magazynie